O nás

Profesionálne IT služby a správa IT

Riešenie na mieru pre informačné technológie (IT) je prispôsobenie IT systémov, aplikácií a procesov špecifickým potrebám organizácie. Tieto riešenia sú vytvorené od základu pre konkrétne potreby organizácie a poskytujú im presnú a účinnú podporu.

domén - DNS
0
kapacita úložiska TB
0 +
spravované servery
0
doručených e-mailov
0 +
Informačné technológie

Informačné technológie

Informačné technológie (IT) zahŕňajú počítače, siete, softvér a technológie, ktoré sa používajú na spracovanie, správu a prenos informácií. IT sú dôležité pre riadenie a prevádzku organizácií v rôznych odvetviach, ako napríklad v obchode, vláde, zdravotníctve, a vzdelávaní. IT sa používa na vykonávanie rôznych úloh, ako napríklad správy dát, komunikácie, automatizácie procesov, a vytváranie aplikácií. Príklady IT zahŕňajú počítačové siete, databázy, cloud computing, mobilné technológie, a internetové technológie. IT je nedílnou súčasťou moderného sveta a stále sa vyvíja, vďaka čomu prináša nové možnosti a príležitosti pre organizácie a jednotlivcov.

Kvalita IT služieb sa môže posudzovať z rôznych hľadísk

Funkčnosť IT služieb

Funkčnosť

IT služba by mala fungovať tak, ako sa očakáva, a byť schopná plniť svoju úlohu.

Spoľahlivosť IT služieb

Spoľahlivosť

IT služba by mala byť schopná pracovať bez prerušenia po dlhú dobu.

Konzultačné služby IT a outsourcing

Dostupnosť

IT služba by mala byť k dispozícii, keď ju potrebujú používatelia.

Bezpečnosť IT služieb

Bezpečnosť

IT služba by mala chrániť dôverné informácie pred neoprávneným prístupom.

Konzultačné služby IT a outsourcing

Flexibilita

IT služba by mala byť schopná prispôsobiť sa meniacim sa potrebám používateľov.

Konzultačné služby IT a outsourcing

Rýchlosť

IT služba by mala byť schopná reagovať na požiadavky používateľov v primeranom čase.

Použiteľnosť IT služieb

Použiteľnosť

IT služba by mala byť jednoduchá na používanie a intuitívna pre používateľov.

Konzultačné služby IT a outsourcing

Podpora

IT služba by mala mať dostatočnú podporu pre používateľov, aby im mohla poskytnúť pomoc, keď ju potrebujú.

Prešo si nás vybrAŤ

Čo nás odlišuje

Prístupnosť

Nami ponúkané riešenia sa nesnažia napasovať firmu nevyhnutne na riešenie ktoré poznáme, ak je to možné a výhodné tak prednostne pomôžeme s tým, čo už klient využíva.

24/7 Komunikácia

Urgentné situácie neodkladáme na neskôr a klientovi sa pokúšame vyriešiť požiadavku v čo najkratšom možnom čase.

Dôveryhodnosť

Považujeme sa za dôveryhodného partnera, ktorý je diskrétny a zároveň chápavý voči rôznorodým požiadavkám i možnostiam veľkých i menších klientov.

Kvalita

Kvalitu si dovolíme hodnotiť dĺžkou obchodného vzťahu s klientom a jeho spokojnosťou s našimi službami a odporúčaniami. Kvalitné riešenia nemusíme meniť už po pár rokoch za iné.

Znalosť technológií

Opensource alebo proprietárne implementácie, virtualizácie, poštové servery, doménové služby, databázové platformy - zažili sme toho v praxi už veľa.

Efektivita realizácie

Naši experti sa priebežne vzdelávajú a neobávame sa tvrdiť, že tréning z nich robí majstrov v odbore.

Povedali o nás

Hľadali sme spoločnosť, ktorá nám pomôže spraviť auidt nášho IT a nastavenie systémov. Dostali sme odporúčanie na spoločnosť LUNETA. Navrhli a dotiahli do konca našu IT infraštruktúru, ktorá spĺňa naše požiadavky pre pohodlnú prácu a rozvoj spoločnosti.
Keď sme pred 15 rokmi spustili web o genealógii, netušili sme, aké dobré rozhodnutie bude využívať hosting od firmy Luneta. Veľa vecí sa odvtedy zmenilo a mnohé sa zmení, my však vieme, že o zmene hostingu sme neuvažovali ani sekundu.
Predstavili sme naše požiadavky na hostingové služby ktoré boli 100% splnené. Následná správa a adminitrácia nášho servera je v plnej kompetencii spoločnosti LUNETA.
Martin S.
Matej. G
Trebor

Naši klienti

Našu klientelu tvorí široké spektrum menších i väčších firiem, organizácií alebo občianskych združení, spolkov, obcí ale i fyzických osôb. Spolupracujeme s niekoľkými reklamnými a kreatívno-realizačnými spoločnosťami a s niekoľkými dodávateľmi IT služieb. V súčasnosti servre spoločnosti Luneta poskytujú hostingový priestor pre viac ako 600 internetových domén a toto číslo stále rastie. Z referencií vyberáme:

Sem vložte text nadpisu

Scroll to Top